piątek, 23 września 2016

Lassig Green Label - torba dla MamOd dawna szukałam torby dla Mamy ale takiej, która będzie pasować do wszystkiego i nie będzie ona w misie, serduszka czy inne dziecięce motywy. Szukałam stylowej, nowoczesnej torby, którą będę mogła założyć na prawie każdą okazję.
Znalazłam :) Lassig Green Label to torba w pięknym melanżowym, stonowanym kolorze z czarnymi skórzanymi rączkami. Torba jest bardzo pojemna, ma kilkanaście kieszonek wewnątrz i na zewnątrz także z łatwością możemy wszystkie rzeczy posegregować i łatwo je znaleźć.

Oprócz głównej komory zapinanej na dwustronny zamek mam w środku dużą wodoodporną kieszeń na suwak w której możemy schować mokre czy zaplamione rzeczy oraz sporą kieszeń na rzep w której możemy schować kocyk czy ubranka na zamianę. Kolejne dwie kieszonki z gumkami na słoiczki z jedzeniem dla malucha z usztywnionym tyłem, które w całości możemy wyjąć z torby ponieważ przymocowane są do ścianki zatrzaskami. Po przeciwnej stronie mamy kieszeń z okienkiem w której możemy schować wilgotne chusteczki, które możemy wyciągać bez wyjmowania opakowania z torby. Obok kolejna kieszonka w której możemy schować inne przydatne rzeczy.
W środku z boku torby znajdziemy zaczep przy którym możemy zaczepić akcesoria, które są w zestawie z torbą. Jest to opakowanie termoizolacyjne na butelkę, kosmetyczka na różne drobiazgi, składana mata do przewijania, szeroki pasek do noszenia torby na ramię oraz dwa uchwyty z rzepami do mocowania torby na ramię wózka.
Na zewnątrz znajdziemy ukryte pod rączkami cztery pojemne kieszenie a w środku kolejne pomysłowe przegródki i zaczepy. Na zewnątrz torby po obydwu stronach mamy dwie kieszenie na zamek a jedna z nich ma wnętrze termoizolacyjne.


Domyślam się, że torbę projektowała kobieta i w dodatku Mama :) Nic bym nie zmieniła w niej, jest idealna, ma wszystko co potrzebne kobiecie, która wybiera się z maluchem poza dom. Wykonana jest z materiału który jest łatwy w czyszczeniu a w dodatku odporny na wilgoć.
Wykończona z dużą dbałością o szczegóły z materiałów najwyższej jakości, wytrzymałych, łatwych do czyszczenia, a przede wszystkim bezpiecznych dla dzieci i środowiska. 
Do produkcji użyto poliestru, pochodzącego w 100% z recyklingu. Nie zawiera on szkodliwych substancji, tj. żadnego PVC, ftalanów, niklu czy kadmu.


"Lassig to rodzinna firma z Niemiec, tworząca z myślą o współczesnych Mamach, które są świadome swojego stylu, potrzeb i roli społecznej. To nie tylko gwarancja perfekcji i dobrego designu, ale również ekologicznej produkcji i wyboru materiałów. W oparciu o te idee, dbałość o środowisko i szeroko rozumianą odpowiedzialność społeczną marka wypracowała sobie własną filozofię. LIVE LASSIG oznacza zwyczajne życie: rodzinne, pełne ciepła i tradycyjnych wartości, szacunku dla natury i drugiego człowieka. Takie podejście zaowocowało szeregiem branżowych nagród, w tym za innowacyjność i etykę. Ponadto marka Lassig aktywnie wspiera chore dzieci, promuje wychowanie bez przemocy, finansuje szkółki piłkarskie dla maluchów, jak również ratuje zagrożone gatunki zwierząt." 

Brawo dla firmy! Takie produkty z taką misją firmy nosi się z jeszcze większą przyjemnością.
Torbę polecam każdej Mamie i każda Mama będzie w 100% z niej zadowolona. Jest to również świetny pomysł na prezent :)

13 komentarzy: