piątek, 2 września 2016

BVLGARI MAN Black CologneBVLGARI MAN Black Cologne - "niezwykłe połączenie chłodu i gorąca. Symbol autentyczności i zmysłowości wyrażony w czarnym bazalcie, tajemniczym i nieugiętym. Zmysłowa woda, męska i wyrafinowana. Wibrujący zapach."

Nowy zapach BVLGARI to niesamowite połączenie świeżości i intensywnych nut drzewnych, połączenie wody i ognia, zmysłowości i tajemniczości.
Zapach, który ewoluuje na początku dając nam niesamowitą dawkę świeżości cytrusów z odrobiną słodkiego alkoholu, mieszanka, która pobudza zmysły i daje nam poranny, przyjemny, rześki chłód. 
W ciągu dnia przebijają się nuty korzenne i kwiatowe, gdzie tuberoza zwraca na siebie uwagę, obiecując rozkosz i zmysłowe doznania. Nuta ta ma w sobie coś, co sprawia, że człowiek uzależnia się od niej i pozwala jej brylować chociaż po jakimś czasie może stać się męcząca.
Zanim jednak przyjdzie ten moment zapach po raz kolejny ewoluuje i zaczynamy czuć nuty głębi - żywicę i drzewo sandałowe. Zapach staje się cięższy ale nie męczący raczej wieczorowy, energetyzujący, lekko korzenny, słodkawy w towarzystwie żywicy efekt jest świetny.
Piramida nut wyważona, która idealnie dostosowuje się do pory dnia. W jednej butelce mamy trzy zapachy co rzadko się zdarza.BVLGARI MAN Black Cologne6 komentarzy:

 1. Flakon jest świetny i przyciąga uwagę :) Zawsze zwracam na to uwagę!

  OdpowiedzUsuń
 2. Niesamowite muszą być!

  ---------------------------
  http://fashionelja.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. buteleczka bardzo mi się spodobała ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. oo, zapowiadają się świetnie :) :*

  OdpowiedzUsuń