niedziela, 26 lipca 2015

Rexona Fresh Party & Rexona Stay Dance


Kochani w tym roku w ramach kampanii promującej jedyne w Polsce antyperspiranty z technologią motionsense™ zostały przygotowane dwa niezwykle wydarzenia: Rexona Fresh Party – wieczorna impreza w rytmach klubowej muzyki oraz Rexona Stay  Dance – plażowy trening tańca. 
Każdy kto chce wziąć w nich udział powinien odwiedzić Sopot w dniach 31.07 i 01.08.2015 i udać się do Zatoki Sztuki. Nie zabraknie gwiazd, światowej klasy DJ’ejów oraz zabawy na najwyższym światowym poziomie. W tym roku Rexona nadaje rytm!


REXONA to marka z sercem – inspiruje i zachęca do korzystania z życia, gwarantując przy tym maksymalny komfort, ochronę przed poceniem i uczucie świeżości.. Dlatego w tym roku Rexona nadaje rytm i zachęca do wspólnej zabawy podczas dwóch niezwykłych wydarzeń, które będą miały miejsce w Sopocie.
Już 31.07.2015r. miłośnicy klubowego brzmienia będą mogli bawić się w Zatoce Sztuki podczas imprezy - Rexona Fresh Party w rytmach muzyki serwowanej przez światowej klasy DJ’ów:  Neevald, Mibro, Pequeno, Matush, Jordy Jay, Milkwish, Mibroto. Gwiazdą wieczoru będzie DJ Jerry Ropero, który na swoim koncie ma takie hity jak: Coracao, the Storm czy Gipsy Woman. Na imprezie nie zabraknie również gwiazd – swoją obecność zapowiadają: Rafał Maślak, Marcelina Zawadzka czy Natalia Siwiec.
Kolejny dzień upłynie pod znakiem plażowych zmagań z tańcem – laureaci You Can Dance – Brian Poniatowski i Natalia Gap zaproszą plażowiczów i gwiazdy do wspólnej zabawy podczas treningu Rexona Stay Dance zaaranżowanego w strefie Fit & Family na sopockiej plaży.

Kochani zachęcam Was do wzięcia udziału w tym wydarzeniu, zapowiada się fantastycznie. Być może będziecie wypoczywać w tym czasie w pobliżu a może specjalnie się wybierzecie. Jeżeli będziecie to koniecznie prześlijcie mi na FB zdjęcia. 7 komentarzy:

 1. Great post!

  Please click the link on my blog
  http://helderschicplace.blogspot.com/2015/07/watermelon-jollychic-giveaway.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Lubię Rexonę...pozdrawiam...

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo chciałabym być na tym wydarzeniu :(

  OdpowiedzUsuń
 4. Zazdroszczę tym którzy tam będą.Dość ciekawie się zapowiada a co dokładnie będzie to mam nadzieję,ze ktoś podzieli się relacją z tego wydarzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 5. I presume you are going to a party...lucky you :)

  http://www.fashionpumpkin.com

  OdpowiedzUsuń