niedziela, 19 lutego 2017

L'ENVOL de Cartier


Męski zapach L'ENVOL de Cartier zamknięto w bardzo oryginalnym flakonie, koło którego trudno przejść obojętnie. Flakon składa się z dwóch części, szklanej kapsuły w której znajdują się perfumy oraz ochronnej kopuły, także wykonanej z wysokiej jakości szkła. Całość prezentuje się naprawdę wyjątkowo.
W tak awangardowym flakonie, wiedziałam, że musi się kryć niebanalny zapach i nie myliłam się. 

L'envol to zapach niespotykany, bardzo oryginalny. Mieszanka nut, z których nie jestem w stanie wyodrębnić wszystkich, w całości tworzy piękną kompozycję. Ciepłe nuty mieszają się z chłodnymi, świeże z korzennymi. Wąchanie go przywodzi na myśl zmysłowego, eleganckiego mężczyznę pełnego optymizmu i radości, kochającego życie i swoje pasje. L’ENVOL de Cartier jest lekki i świeży ale ma w sobie coś magicznego, zmysłowego, nowoczesnego i intrygującego. Daje pozytywną energię.


Zapach nie zmienia się znacznie, przez cały czas czujemy tą samą cudowną kompozycję, która trzyma się blisko skóry.

W całości jest niezwykły i oryginalny, zawiera tylko przyjemne dla nosa nuty.


Ma iskrę, która sprawia, że zapamiętamy i zapach, i mężczyznę, który nosi L’ENVOL de Cartier.L'ENVOL de Cartier5 komentarzy:

  1. Bardzo ciekawy flakon ,piękne zdjęcie ,perfumy muszą być wyjątkowe .

    OdpowiedzUsuń
  2. Uwielbiam wąchać męskie zapachy :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Perfumy wyglądają na bardzo eleganckie,dla każdego nowoczesnego mężczyzny,pewnego siebie myślę,że sprawdzą się idealnie.

    OdpowiedzUsuń