piątek, 26 sierpnia 2016

FOREO Luna GoW zeszłym roku miałam przyjemność testować szczoteczkę LUNA™ mini firmy FOREO a dzisiaj chciałabym Wam przedstawić podróżną wersję szczoteczki - LUNA™ go.
LUNA go jest dostępna w 4 wersjach: "Wrażliwa", "Normalna","Mieszana", "Tłusta". Układ drobnych i grubszych wypustek jest dostosowany do łagodniejszego bądź intensywniejszego oczyszczania, w zależności od specyficznych potrzeb każdego typu skóry.
Ja wybrałam szczoteczkę do skóry wrażliwej, jest ona wielkości płatka kosmetycznego także możemy ją zabrać wszędzie. Mimo jej wielkości jest bardzo poręczna i wygodna w użyciu.
LUNA go to szczoteczka soniczna, która oczyszcza skórę poprzez impulsy soniczne czyli wibracje i drgania. Pulsacje T-Sonic są przenoszone na miękkie, silikonowe wypustki, łagodnie usuwając martwy naskórek oraz odblokowując pory z pozostałości makijażu oraz 99.5% brudu i tłuszczu, zwiększając wchłanianie ulubionych produktów do pielęgnacji. 
Niepowtarzalny tryb anti-aging dedykowany wyłącznie linii LUNA™ przenosi pulsacje na obszary podatne na zmarszczki, redukując widoczność pierwszych linii mimicznych i zmarszczek, pozostawiając cerę jędrniejszą i bardziej elastyczną.


Szczoteczka jest bardzo łatwa w obsłudze. Dzięki falom sonicznym T-Sonic pulsującym w tempie 8000 razy na minutę szczoteczka dokładnie czyści skórę twarzy, w moim przypadku usuwa suche skórki, pozostawiając skórę idealnie gładką, napiętą i czystą oraz zrelaksowaną. Szczoteczka świetnie masuje twarz, dzięki czemu opuchnięte z rana miejsca szybko wracają do normy. Ja czyszczę twarz szczoteczką dwa razy dziennie, rano i wieczorem.
Czyszczenie twarzy robię przez 60 sekund oraz 60 sekund Anti –Aging. Na szczoteczkę lub na twarz nakładam produkt oczyszczający i włączam szczoteczkę. Po zakończeniu szczoteczkę myję pod bieżącą wodą a na twarz nakładam krem, który rewelacyjnie się wchłania w tak czystą skórę.
Szczoteczka w całości wykonana jest z szybkoschnącego, nieporowatego silikonu, który zapobiega gromadzeniu bakterii. Także z łatwością utrzymujemy ją w czystości, wystarczy przepłukać ją wodą. 
Luna jest tańsza w użytkowaniu niż inne szczoteczki do twarzy, które wymagają zakupu nowych głowic co kilka miesięcy i stosowania specjalnych środków do dezynfekcji. Poza tym jest w 100% wodoodporna, możemy ją stosować pod prysznicem.
Po pełnym naładowaniu szczoteczkę możemy użyć 30 razy także w moim przypadku ładują ją co dwa tygodnie.

Używanie tej szczoteczki to czysta przyjemność, stan skóry zdecydowanie się poprawił. Dzięki temu, że skóra jest tak oczyszczona wszystkie produkty pielęgnacyjne świetnie się wchłaniają. Skóra jest gładka i odmłodzona. Ja Wam szczerze polecam! Szczoteczkę możecie kupić w perfumerii Douglas


Szczoteczkę możecie kupić w wybranych filiach Perfumerii Douglas Polska, cena 449 zł.


9 komentarzy: