sobota, 15 września 2018

Bvlgari Man Wood Essence“Wszyscy pragniemy tego samego. Chcemy dynamicznej witalności miasta 
ale też życiowej siły natury.” —Alberto Morillas, Master Perfumer


Uchwyciwszy energię natury dla miejskiego mężczyzny, zawsze zestrojonego ze swoim środowiskiem, Bvlgari przedstawia nowy zapach, wodę perfumowaną Bvlgari Man Wood Essence. Bvlgari Man Wood Essence łączy intensywne drzewne nuty z olśniewającymi akcentami cytrusowymi, tworząc ożywcze dopełnienie kolekcji Bvlgari Man. 

Bardziej niż kiedykolwiek, miejscy planiści wracają do swoich korzeni, do ziemi i natury, która inspiruje ich projekty. Od “leczniczej terapii leśnej” po ukształtowaną nowoczesną architekturę, reagują na głos dzisiejszych, zapracowanych społeczności, które bardziej niż kiedykolwiek potrzebują symbiozy natury i miasta. W tych nowych, zielonych przestrzeniach miejskich, nowoczesny mężczyzna odłącza się od nie kończących się żądań miasta, do momentu, aż odświeży umysł, i będzie gotowy, by znów dołączyć do pędzącego rytmu swojego życia. 
Zainspirowane tym zjawiskiem Bvlgari zabutelkowało energię natury w dynamicznym, nowym zapachu, Bvlgari Man Wood Essence, o wyjątkowej, olfaktywnej sygnaturze autorstwa Mistrza Perfumeryjnego Alberto Morillas’a. Ten urzekający zapach gładko łączy trzy mocne drzewa, by szykowny mieszczanin mógł uwolnić siłę natury jednym przyciśnięciem.  Najnowsza, zielona przestrzeń, w której zmysły odżywają a skupienie resetuje się. 

Bvlgari Man Wood Essence mieści się we flakonie z wyraźnymi, czystymi paskami, po drodze z mocną estetyką lini Bvlgari man, a jego design idealnie uchwyca symbiozę miasta i natury. Jego najważniejszym punktem jest żywy, zielony odcień Eau de Parfum. Kolor symbolizuje witalność i siłę drzewa, a brązowe zabarwienie szkła ewokuje niezmierzoną moc dawania życia ziemi.  

Ziemia jest źródłem energii dla korzeni drzewa, i terenem, na którym mocno stoi ten mężczyzna Bvlgari.  Sam flakon wykonano ze szkła i z mosiądzu, materiałów znajdujących się w każdej miejskiej przestrzeni. Subtelne łączenie kolorów ziemi i elementów inspirowanych miastem symbolizuje przywiązanie nowoczesnego mężczyzny do natury, a teraz mężczyzna Bvlgari może tą samą  synergię, jaką żyje, trzymać w jednej dłoni!


Nowy zapach Bvlgari Man Wood Essence zamknięty w surowym, minimalistycznym flakonie, łączącym w sobie symbiozę miasta i natury idealnie oddaje zapach, który skrywa się w środku.

Mój Mąż zapytany o opinię powiedział, że zapach dla niego dzieli się na dwa różne zapachy, które świetnie składają się w całości. Zapach, który idealnie pasuje do współczesnego mężczyzny, który jak ten zapach również dzieli swój dzień. Pierwszą część dnia spędza w pracy gdzie jest aktywny, silny, pewny siebie, męski, stanowczy, zdecydowany i mocno stąpający po ziemi a drugą część dnia oddaje swoim przyjemnością i relaksowi. 
W pierwszej fazie zapach jest orzeźwiający, mocny, dynamiczny a w drugiej fazie zaczyna się wyciszać poprzez drzewne i korzenne nuty. W tym czasie mężczyzna powraca do natury i resetuje się przed nadejściem kolejnego, miejskiego dnia.

Dla mnie zapach od początku do końca jest bardzo męski i fantastycznie wpisuje się w harmonogram dnia współczesnego mężczyzny. 
Początek zapachu jest soczysty, cytrusowy, ciut słodki, dodający energii do działania i pewności siebie. Po pierwszych mocniejszych nutach zapach lekko łagodnieje i przynosi nam cudowne drzewne nuty cyprysu i wetywerii przy których możemy chłonąć pozytywną energię z natury. Po kilku godzinach zapach staje się przyskórny, stonowany, świetny na końcówkę dnia, gdzie potrzebujemy powolnego wyciszenia przy delikatnych nutach cedru i delikatnej żywicy. Możemy wrócić do natury, czystego powietrza, unoszącego się zapachu zielonych, iglastych drzew, zanurzyć ręce w ziemi pachnącej korzennymi nutami i oddać się tej harmonii aż do rana.
Idealne połączenie miejskiego i szybkiego życia z czystością i równowagą przyrody.

Zapach dla dojrzałych, aktywnych, przebojowych mężczyzn, świetny na jesienne i zimowe dni. Ma coś w sobie otulającego i miękkiego a zarazem stanowczego i orzeźwiającego. Daje motywację do działania a zarazem spokój i wyciszenie. Jest bardzo trwały i ewoluuje w ciągu dnia.Bvlgari